تبلیغات
دهکده دانلود - عملکرد نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا

دانلود بهترین موزیک های ایرانی و خارجی و بازی کامپیوتر

با برگزاری دومین هفته از رقابتهای فوتبال لیگ قهرمانان آسیا، 4 نماینده ایران در این مسابقات نمایش متفاوتی نشان دادند.

به همین منظور به بررسی عملکرد سپاهان ، ذوب آهن ، پرسپولیس و استقلال در لیگ قهرمانان آسیا می پردازیم.


سپاهان ، فراتر از حد انتظار

سطح نمایش: فراتر از انتظار.

تیم های هم گروه: الهلال عربستان- الغرافه قطر- الجزیره امارات

نگاه کلی: سپاهان اصفهان به عنوان قهرمان لیگ برتر ایران در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کرد. نتایج این تیم اصفهانی از چند جهت مورد توجه رسانه های داخلی قرار میگیرد:
یک. هزینه ای که این باشگاه متمول اصفهانی نسبت به سایر تیم های لیگ برتری انجام داده است و تعداد ملی پوشانی که در که در اختیار دارد بطوری که اسکلت خط دفاعی و دروازه ی این تیم، دقیقا همان اسکلت بندی تیم ملی است و به همین دلیل انتظارات از این تیم بالاست.
دو. حضور امیر قلعه نوعی مربی موفق ایرانی که خود را در لیگ برتر به اثبات رسانده است ولی در تمام بازی های بین المللی همیشه با ناکامی این میادین بزرگ را ترک کرده است، این بار برای اعاده ی حیثیت و اثبات توانایی های خود و با توجه به تجربه های گذشته ی خود، پا به میدان مسابقه گذاشته است.

نتایج: سپاهان در اولین گام به میهمانی الهلال عربستان در ورزشگاه ملک فهد رفت و در کمال شگفتی و در یک بازی کاملا منطقی پیروزی بزرگی را برای خود و کشور ایران به ارمغان آورد تا گام نخست را با اقتدار آغاز کند. در گام دوم نیز سپاهان با نمایشی فوق العاده تیم الجزیره ی امارات را در ورزشگاه فولاد شهر در هم کوبید تا امیر قلعه نوعی صدرنشینی در لیگ قهرمانان را نیز تجربه کند.

بازی بعدی: بازی سوم سپاهان در ورزشگاه فولادشهر با تیم الغرافه ی قطری است که به تازگی برونو متسوی فرانسوی را به خدمت گرفته تا روحی تازه به این تیم وارد کند. در هرصورت با ادامه ی همین روند سپاهان میتواند به عنوان تیم اول به مرحله ی حذفی صعود کند تا این پایانی بر ناکامی های بین المللی ژنرال باشد.


ذوب آهن،بی نوسان

سطح نمایش: در حد انتظار و متعادل.

تیم های همگروه: الامارات امارات- الاشباب عربستان- الریان قطر

نگاه کلی : ذوب آهن اصفهان به عنوان تیم دوم لیگ برتر ایران پا میدان مسابقات گذاشت. تیمی که در فصل گذشته ی این رقابت ها شگفتی آفرید و در کمال شایستگی به مقام نایب قهرمانی این مسابقات دست یافت. منصور ابراهیم زاده در مصاحبه ای اعلام کرده بود، که فصل پیش وقتی برای کسب تجربه به این مسابقات نگاه میکردیم نایب قهرمان شدیم پس حالا باید فراتر از گام قبلی قدم برداریم.
ذوب آهن تیمی است که اصول حفظ بازیکن و مربی را به خوبی رعایت کرده و بازیکنانش حداقل 3 فصل است که در کنار یکدیگر توپ میزنند و این یکی از بارزترین و مهمترین عامل موفقت این تیم خوب اصفهانی است.

نتایج: ذوب آهن در اولین گام در ورزشگاه فولادشهر، تیم الامارات امارا ت را با نتیجه ی خفیف 2-1 شکست داد تا گام اول را مطمئن بردارد و در بازی دوم در برابر الشباب عرسبتان در ورزشگاه فیصل فهد در یک بازی متعادل و منطقی توانست یک امتیاز با ارزش را از این بازی خارج خانه کسب کند تا با صدرنشینی به پیشواز عید نوروز برود.

بازی بعدی : ذوب آهن در بازی سوم میهمان الریان قطر است که با توجه به تجربه ای که بازیکنان ذوب آهن کسب کرده اند صعود این تیم به عنوان تیم نخست گروه به دور بعد دور از ذهن نخواهد بود.


استقلال؛ در حد صفر  !

سطح نمایش: در حد صفر

تیم های همگروه: النصر عربستان- السعد قطر- پاختاکور ازبکستان

نگاه کلی: استقلال تهران به عنوان تیم سوم در لیگ برتر ایران به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا قدم گذاشت. تیمی که با فراز و نشیب های فراوان در فصل قبل سرانجام سهمیه ی مسابقات را کسب کرد در این فصل با خرید بازیکنان تقریبا بزرگ امیدهای زیادی را برای موفقیت در این جام معتبر در دل هوادارانش ایجاد کرد ولی در بین راه مصدومیت میلاد میداوودی و عدم گلزنی و عدم بازیسازی مناسب توسط هفبک های این تیم، عملا در این دوبازی نا امیدی را در دل هواداران مجددا" روشن کرده اند.

نتایج: در گام نخست استقلال ایران در ورزشگاه آزادی میزبان تیم السعد قطر بود که در یک بازی ناهماهنگ در همه ی خطوط در نهایت به نتیجه ی مساوی 1-1 رضایت دادند. در بازی دوم اما استقلال بازی را مثل بازی نخست خوب شروع کرد ولی بازهم عقب کشیدن زودهنگام بازیکنان استقلال و عدم تمرکز و دقت مدافعان این تیم، سبب شد تا استقلال، کشور عرستان را بدون کسب امتیاز ترک کند و با تک امتیاز بازی اول، قعر نشین گروه خود شود.

بازی بعدی: استقلال در بازی سوم خود میزبان پاختاکوری است که دقیقا شرایط مشابه استقلال را از لحاظ امتیازی دارد و این بازی میتواند آخرین فرصت استقلال برای جبران امتیازهای از دست رفته قبلی باشد.


پرسپولیس؛متزلزل

سطح نمایش: متزلزل

تیمهای هم گروه: الاتحاد عربستان- الوحده امارات- بنیاد کار ازبکستان

نگاه کلی: پرسپولیس در فصل قبل با هدایت علی دایی که در میانه ی راه به کاروان پرسپولیس اضافه شده بود قهرمان جام حذفی شد تا فصل ضعیف گذاشته با پایانی تقریبا خوش برای پر هوادارترین تیم آسیا به پایان برسد. در فصل پیش رو اما پرسپولیس پس از سالها از قبل از شروع لیگ روی صندلی خود مربی دار بودن را تجربه میکرد. علی دایی که قول داده بود تیمی در حد قهرمانی آسیا ببندد، در زمان نقل و انتقالات به سفر خارج رفت تا به مانند سالیان قبل مدیر عامل وظیفه ی مذاکره با بازیکنان را داشته باشد و سرانجام وعده های مربی و مدیر عامل( سرپرست) پرسپولیس به واقعیت تبدیل نشد تا تیمی تقریبا متوسط راهی لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا شود.نمایش متزلزل پرسپولیس و باخت های پی در پی در لیگ برتر و بردهای خفیف هرچند متوالی، باعث نشد هواداران پرسپولیس از فوتبال زده گی در بیاییند.

نتایج: پرسپولیس در اولین گام میهمان تیم الاتحاد عربستان در ورزشگاه عبدالله الفیصل بود که دز یک بازی بی برنامه بازی را 3-1 واگذار کرد و در گام دوم نیز در بازی که داور و شانس هم روی خوشش را به پرسپولیس نشان نداده بود با تساوی 1-1 به پایان برد تا با یک امتیاز همانند استقلال قعرنشین گروه خود شود.

بازی بعدی: پرسپولیس در بازی سوم خود در ازبکستان میهمان بنیادکار است که با توجه به دو پیروزی تیم الاتحاد، این دو تیم با پیروزی در این دیدار شانس دوم شدن را همچنان خواهند داشت ولی بازنده این دیدار میتواند به سایر بازیهای باقی مانده به چشم دیدار دوستانه نگاهی مفید داشته باشد

Admin Logo
themebox Logo