تبلیغات
دهکده دانلود - کسب درآمد ماهانه فقط با چند کلیک

دانلود بهترین موزیک های ایرانی و خارجی و بازی کامپیوتر

امروزه یکی از کارهای پردرآمد و ساده تبلیغات کلیکی است.که حتی شرکت های ایرانی هم در این زمینه شروع به فعالیت کردند.توضیحات بیشتر و لینک ثبت نام در این سایت ها در زیر آمده است.

نحوه ی کار این سایت به این صورت است که تبلیغ کننده گان برای تبلیغ وب سایت یا محصول خود مبلغی را می پردازند و شما با دیدن این تبلیغات درآمد خواهید داشت.

حالا شما باید چیکار کنید؟

شما با عضویت در این سایت ها،کلیک کردن بر روی تبلیغات را برعهده می گیرید و در مقابل درصدی از پول تبلیغات را به شما می دهند.این سایت ها روزانه حدود 5 تبلیغ را در اختیار شما می گذارند تا فقط روی آنها کلیک کنید و پس از 1 دقیقه پول خود را در حسابتان ببینید.

من در اینجا یک سایت ایرانی به شما معرفی میکنم.

سایت teobux سایت ایرانی می باشد که دراین زمینه فعالیت می کند.نوع کار و درآمد شما در این سایت به این گونه هست که شما روزانه با کلیک کردن روی 5 تبلیغ حدود 50 تومان دریافت می کنید.در نگاه اول این مبلغ بسیار ناچیز است و ماهانه حدود 1,500 تومان درآمد دارید.اما این پایان کار نیست.بارسیدن حساب شما به 1,250 تومان،شما می توانید 5 زیر مجموعه اجاره کنید و بابت هر کدام روزانه مبلغ 22.5 تومان دریافت کنید.اما باز هم مبلغ،ناچیز است.این بار با رسیدن حسابتان به 2,500 تومان می توانید 10 زیرمجموعه اجاره کنید و بعد از آن با رسیدن حساب به 12,500 تومان با اجاره کردن 500 نفر می توانید ماهیانه درآمد ثابتی(حدود 375,000 تومان)داشته باشید.

نکته:با ارتقاء حسابتان به حساب ویژه می توانید تا 3000 نفر را اجاره کنید.حالا خودتان حساب کنید که ماهانه چقدر درآمد خواهید داشت!

ثبت نام در teobux

بعد از ثبت نام در teobux به لینک ورود که در پایین آمده مراجعه کنید و مطالبی را درباره ی شرکتهای خارجی بدانید.حتما ببینید،ضرر نخواهید کرد.

ورود

Admin Logo
themebox Logo